Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

ul. Kopernika 13, 42-217Częstochowa
pn-pt: 9.00 - 17.00

Nasze media społecznościowe

KURSY PRAWA JAZDY

Jak wyglądają u nas zajęcia teoretyczne:

Najpierw omawiamy przepisy z pomocą naszego programu, ilustrując je planszami i filmami.

Po omówieniu partii materiału tłumaczymy go dokładnie na podstawie wspólnie omawianych przykładów.

Następnie kilkakrotnie powtarzamy materiał przerabiając go na kolejnych zajęciach za pomocą testów jednokrotnego wyboru.

Każdy nasz kursant otrzymuje do domu program komputerowy do ćwiczeń zawierający wszystkie wykłady, dzięki czemu może w każdej chwili wrócić do tematu, który sprawia mu trudności.
Oprócz teorii w programie znajdują się także testy sprawdzające zapamiętane wiadomości. Rozwiązując testy kursant także się uczy, ponieważ podczas sprawdzania odpowiedzi wyświetlany jest komentarz wyjaśniający, dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa. Program do nauki jazdy jest cenną pomocą dla kursantów.

 

Jak wyglądają u nas zajęcia praktyczne:

Zasadniczą częścią kursu prawa jazdy jest jazda praktyczna. Tutaj także uczymy metodycznie, przerabiając zakres zajęć praktycznych według opracowanego planu.
Po każdych zajęciach instruktor omawia przebieg lekcji i ustala temat kolejnej, zachęcając kursanta do powtórzenia materiału teoretycznego i przygotowania się do kolejnych zajęć. Instruktor ma w samochodzie materiały dydaktyczne, jeśli więc zauważy podczas jazd braki w zrozumieniu przepisów może w każdej chwili je objaśnić.

Nasi kursanci uczą się przepisów a nie powtarzają bez zrozumienia tysiące pytań z testów na prawo jazdy licząc na to, że w ten sposób uda im się zdać egzamin.