Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Nasze media społecznościowe

PRAWO JAZDY CZĘSTOCHOWA

Witaj w OSK Abes! Od początku naszej 18 letniej działalności staramy się jak najlepiej uczyć przepisów ruchu drogowego. Dostępne na rynku pomoce dydaktyczne nigdy nam nie wystarczały, więc nasz ośrodek jako jedyny w kraju opracował i rozpowszechnia profesjonalne pomoce dydaktyczne do nauki jazdy. Zapraszamy do zapisywania się na kurs. Zachęcamy także do utrwalania umiejętności prowadzenia samochodu, które umożliwiają jazdy doszkalające

1 KWIETNIA 2016  OBCHODZIMY 20 LECIE DZIAŁALNOŚCI.

Z  TEJ  OKAZJI  WSZYSCY  KURSANCI, KTÓRZY  ZAPISZĄ  SIĘ  NA  KURS  W MARCU I KWIETNIU   OTRZYMAJĄ   BEZPŁATNE  BADANIA LEKARSKIE

 

KURSY PRAWA JAZDY

Kurs prawa jazdy przechodzimy tylko raz w życiu. Wiedza i umiejętności na nim zdobyte będą owocować większym bezpieczeństwem na drodze.

Zapisz się na kurs, dzięki któremu szybko zdasz egzamin i będziesz bezpiecznie jeździć!

Kandydaci na kierowców z okolic Częstochowy są w uprzywilejowanej pozycji, gdyż mogą uczyć się na wykładach przepisów ilustrowanych setkami zdjęć i filmów zrobionych na Częstochowskich ulicach.

czytaj więcej >>>

Programy do nauki jazdy dla ośrodków szkolenia kierowców

Programy AUTO Wykłady i AUTO Ćwiczenia już od pięciu lat są sprzedawane przez wiodące wydawnictwo tej branży – Grupę Image w Warszawie.

Po wejściu w życie nowej Ustawy o Kierujących nie ma już możliwości nauczenia się testów na pamięć. Przygotowaliśmy nową wersją naszych programów, by maksymalnie dostosować go do zwiększonych wymagań. Zawierają one setki filmów i zdjęć prawdziwych sytuacji na drodze.

czytaj więcej >>>

WARSZTATY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO INSTRUKTORÓW

Każdy instruktor nauki jazdy jest zobowiązany do corocznego uczestnictwa w warsztatach doskonalenia zawodowego. Dzięki kooperacji z LOK możemy zaproponować Państwu udział w warsztatach w Częstochowie. Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę i atmosferę sprzyjającą twórczej wymianie doświadczeń.

Czytaj więcej >>>

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

1. Co to jest PKK?

– PKK to inaczej profil kandydata na kierowcę, generowany w systemie teleinformatycznym w wydziale komunikacji. PKK jest niezbędny do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy, a także do zapisania na egzamin.

2. Dopiero za 3 miesiące kończę 18 lat, czy żeby rozpocząć kurs muszę czekać do 18 urodzin?

– Nie, mamy dobrą wiadomość – kurs można rozpocząć na 3 miesiące przed urodzinami, na miesiąc przed urodzinami można już podejść do egzaminu państwowego. Dokument jednak będzie wydany dopiero po urodzinach. Co istotne, chcąc rozpocząć kurs przed urodzinami musimy mieć dowód tymczasowy lub paszport, ponieważ normalny dowód osobisty możemy wyrobić dopiero po urodzinach, a dokument jest niezbędny do wyrobienia PKK oraz do zapisania na egzamin.

3. Gdzie znajdę informacje czy moje prawo jazdy jest już do odbioru?

– Taką informację można odnaleźć pod adresem: https://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html

Czytaj więcej >>>