Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Nasze media społecznościowe

Program „Nauka Jazdy Abes”

Program „Nauka Jazdy Abes” został napisany tak aby w czasie 30 godzin zajęć teoretycznych kursant dokładnie zrozumiał przekazywaną mu wiedzę. Zawiera ponad 1600 ilustracji i 800 filmów obrazujących praktyczne zastosowanie przepisów ruchu drogowego.

Jest bardzo wygodny w obsłudze, można za pomocą pilota do prezentacji wyświetlać kolejne punkty. Jeżeli jest wyświetlany film, można go zatrzymać lub puścić od początku.

Instruktor może ustawić program tak, aby filmy odtwarzały się automatycznie, włączyć lektora.

Może też wyłączyć lektora i sam omawiać plansze i filmy. Program można ustawić tak, że filmy nie starują automatycznie lecz wyświetla się pierwsza klatka filmu, i instruktor przed puszczeniem filmu może podać dodatkowe informacje o danej sytuacji i dopiero go odtworzyć.  Może też omówić dany przepis tylko na podstawie pierwszej klatki filmu i przejść do następnego punktu.

Program można obsługiwać myszką, klawiaturą lub pilotem do prezentacji.

W programie do każdego tematu dołączyliśmy przykłady i testy jednokrotnego wyboru do omawiania wspólnie z instruktorem. Im ważniejszy jest temat, tym więcej zamieściliśmy w nim przykładów i testów – najwięcej z pierwszeństwa na skrzyżowaniach.

Aby zamówić program zadzwoń: 691 996191 lub napisz abes@abes.pl