Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Nasze media społecznościowe

Naucz się teorii online.

Wykorzystaj czas i naucz się przepisów nie wychodząc z domu.  W obecnej sytuacji, zajęcia teoretyczne prowadzimy online. Możesz zapisać się na kurs, nauczyć się teorii i zdać egzamin wewnętrzny a jazdy odbędziesz gdy tylko będzie to możliwe.

Mieszkasz  daleko od Częstochowy? Możesz nauczyć się teorii a jazdy odbędziesz w lokalnym ośrodku szkolenia kierowców.

Jak to działa?

Jeśli jesteś już zapisany na kurs, umawiasz się na dzień i godzinę w której będzie odbywał się wykład, którego jeszcze nie masz zaliczonego. Na swojego maila otrzymujesz zaproszenie do grupowej video rozmowy na google hangout. Wykład prowadzi doświadczony wykładowca, który omawia przepisy ilustrując je animacjami i filmami naszego autorskiego programu. Podczas wykładu możesz zadawać pytania, a po każdej części wykładowca zadaje pytania i prowadzi quiz ze znajomości omówionych przepisów.

Nasi kursanci, których obecna sytuacja zastała w trakcie kursu teoretycznego, mówią:

„Zajęcia zdalne wyglądają tak samo jak w ośrodku,
tylko teraz nie muszę wychodzić z domu”

„Szkoda, że wcześniej nie było takich zajęć.
Z domu jest znacznie wygodniej”

Zadzwoń i zapisz się na kurs

Kontakt:
tel. 
691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

Film z naszego programuIlustracja z naszego programu