Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Nasze media społecznościowe

Nasze programy do nauki jazdy

Profesjonalne programy komputerowe do nauki jazdy Nauka Jazdy Wykłady i Nauka Jazdy Ćwiczenia są efektem naszych starań o ciągłe podnoszenie jakości szkolenia w Ośrodku.
Od początku naszej działalności dostępne na rynku pomoce nie spełniały naszych wymagań, zaczęliśmy więc tworzyć własne, początkowo na nasze potrzeby, a po kilku latach na skalę krajową. Obecnie programy są z powodzeniem stosowane w kilkuset wiodących szkołach nauki jazdy w Polsce. Jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem stworzyliśmy program odpowiadający zarówno na potrzeby kursanta jak i wykładowcy.
Program do nauki jazdy został opracowany przez instruktorów i dla instruktorów, tak by maksymalnie ułatwić ich pracę i osiągnąć najlepsze efekty. Profesjonalnie poprowadzone zajęcia teoretyczne to zarówno dobre przygotowanie kursanta do jazd, jak i jedyna obecnie możliwość zdania nowego egzaminu na prawo jazdy.