691 996 191
9:00 - 17:00
Poniedziałek - Piątek

o nas

Ireneusz Frączek
26 lat w szkoleniu kierowców

o nas

Od 26 lat uczymy bezpiecznie jeździć

Kurs prawa jazdy przechodzimy tylko raz w życiu. Wiedza i umiejętności na nim zdobyte będą owocować większym bezpieczeństwem na drodze.

Podczas naszego kursu uczymy przepisów tak, aby je rozumieć a dzięki temu bez problemu zdać egzamin teoretyczny, a później bezpiecznie jeździć.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy online w formie wykładów live z wykładowcą. Korzystamy w nich z naszego autorskiego programu, który zdobył zaufanie wielu instruktorów w całej Polsce i jest z powodzeniem stosowany w ich ośrodkach szkolenia. Program zawiera wiele ilustracji i filmów, dlatego jeszcze przed jazdami będziesz dobrze znał przepisy ruchu drogowego.

Jazdy praktyczne prowadzimy tematycznie zapisując po każdej lekcji czego uczyliśmy. Nie jeździmy tylko po trasach egzaminacyjnych. Powtarzając poszczególne zadania sprawiamy, że kursant automatycznie wykonuje nawet trudne manewry.

Nasze programy do nauki jazdy

Zakładając ośrodek szkolenia kierowców w 1996 r. zmagałem się z brakiem odpowiednich materiałów dydaktycznych. Ponieważ oferta programów szkoleniowych nie spełniała moich oczekiwań, rozpoczęliśmy tworzenie własnego programu. Pierwsza wersja naszego programu powstała już 17 lat temu. Obecny program jest owocem tych 17 lat doświadczeń oraz sugestii naszych klientów.

Każdy wykładowca prowadzi wykłady nieco inaczej, dlatego moim celem było stworzenie narzędzia uniwersalnego, które każdy instruktor może dopasować do swojego stylu.​

zobacz nasz program dla OSK

3000

wyszkolonych kursantów

90%

zdawalność teorii

400

klientów programu OSK

804

filmy w naszym programie