Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 34 366 41 11
kom. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl
gg: 12473357

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Program Nauka Jazdy Ćwiczenia

Program Nauka Jazdy Ćwiczenia zawiera cztery działy:

Nauka – zawiera przepisy ruchu drogowego podzielone na kilkanaście działów. Są bogato ilustrowane rysunkami i filmami , zawierają wiele przykładów.

Testy tematyczne – dotyczą pojedynczego tematu (więcej pytań, niż na egzaminie państwowym). Prawidłowe odpowiedzi zawierają komentarz, dzięki temu kursant precyzyjnie dowiaduje się (a nie domyśla), dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa.

zdj-prog-1

Testy praktyczne – zawierają jedną ilustrację lub film oraz proste pytanie, na które odpowiada się tylko „tak” lub „nie”. Ten test sprawdza czy uczeń rozumie przepisy, czy nauczył się testów na pamięć. Sprawdza też czas reakcji na daną sytuację i pomaga nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji na drodze. Test praktyczny jest zgodny z założeniami nowego systemu egzaminowania.

zdj-prog-2

Egzamin wewnętrzny – przekrojowy test zawierający pytania ze wszystkich dziedzin przepisów drogowych. Właściciel programu może sam ustalić, ile pytań będzie zawierał egzamin z konkretnego tematu. Po zakończeniu egzaminu- ukazują się informacje, które odpowiedzi są prawidłowe dla danego pytania i dlaczego użytkownik może sprawdzić gdzie popełnił błędy.

 

Aby zamówić program zadzwoń: 691 996191 lub napisz abes@abes.pl