Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 34 366 41 11
kom. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl
gg: 12473357

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00

Od dwudziestu lat szkolimy z pasją

To już 20 lat !!  W 1996 założyliśmy OSK Abes i z powodzeniem prowadzimy go przez 20 lat. Impulsem do założenia swojego ośrodka była chęć zrobienia czegoś nowego, innego niż proponowało większość OSK.  Dlatego od początku produkowaliśmy własne pomoce dydaktyczne. Najpierw były to kserowane ilustracje z książek. Następnie ilustracje już własnego projektu, opracowane i drukowane na komputerze. Mając projekty kilkuset rysunków jako materiał do wykładów, powstała myśl zrobienia programu komputerowego.

W ten sposób jako jedni z niewielu w Polsce stworzyliśmy własny program, teraz już w trzeciej wersji z dziesiątkami filmów. Sprzedajemy go innym i teraz blisko tysiąc ośrodków w kraju szkoli za pomocą naszego programu „Nauka Jazdy Wykłady”

Przez to 20 lat wyszkoliliśmy tysiące kursantów i setki instruktorów.