Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!! Kurs na prawo jazdy Częstochowa - najlepsza szkoła nauki jazdy w naszym mieście!!!
Certyfikat - nauka jazdy Częstochowa

Ośrodek szkolenia kierowców Abes

Kontakt:
tel. 34 366 41 11
kom. 691 996 191
e-mail: abes@abes.pl
gg: 12473357

ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
pn-pt: 9.00 - 17.00
Nauka Jazdy Ćwiczenia to program przeznaczony do samodzielnych ćwiczeń i utrwalania wiadomości zdobytych dzięki programowi Nauka Jazdy Wykłady.

Program Nauka Jazdy Ćwiczenia wyróżnia się szerszym, od stosowanego na egzaminie państwowym zakresem pytań, co pozwala kursantowi nie tylko pogłębić, ale i obiektywnie ocenić swoją wiedzę. Główne działy programu to:

Nauka – zawiera przepisy ruchu drogowego podzielone na kilkanaście działów, są bogato ilustrowane ilustracjami i filmami.

Testy tematyczne – dotyczące pojedynczego tematu (więcej pytań, niż na egzaminie państwowym). Prawidłowe odpowiedzi zawierają komentarz, dzięki temu kursant precyzyjnie dowiaduje się (a nie domyśla), dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa.

Nauka_Jazdy_Cwiczenia_1   Nauka_ Jazdy_Cwiczenia_2

Testy praktyczne – zawierające jedną ilustrację lub film oraz proste pytanie, na które odpowiada się tylko „tak” lub „nie”. Ten test sprawdza czy uczeń rozumie przepisy, czy nauczył się testów na pamięć. Sprawdza też czas reakcji na daną sytuację i pomaga nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji na drodze. Test praktyczny jest zgodny z założeniami nowego systemu egzaminowania.

AUTO_Cwiczenia_3   AUTO_Cwiczenia_4

Egzamin wewnętrzny – przekrojowy test zawierający pytania ze wszystkich dziedzin przepisów drogowych. Właściciel programu może sam ustalić, ile pytań będzie zawierał egzamin z konkretnego tematu. Po zakończeniu egzaminu- ukazują się informacje, które odpowiedzi są prawidłowe dla danego pytania i dlaczego użytkownik może sprawdzić gdzie popełnił błędy.

Program Nauka Jazdy Ćwiczenia został stworzony w sposób umożliwiający korzystanie z niego kilku kursantom. Ich wyniki i postępy zapisywane są oddzielnie. W programie, poza testami, można znaleźć przepisy ruchu drogowego podane prostym językiem i w przystępny sposób. Program umożliwia także przeprowadzenie „egzaminu wewnętrznego” z wybranego przez instruktora zakresu tematycznego.